Satış & Pazarlama

Kod13 Medikal

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ni ilke edinmiş olan Baymed, ürünlerin doğru tasarımı ve geliştirilmesi amacıyla yaptığı klinik çalışmaları ve ürünlerin doğru kullanımı için verdiği eğitimleri ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağıdır.

Sağlık sektöründe kendisini global bir firma olarak konumlandırmak için, üstün teknolojik altyapısı olan tesisi, kaliteli insan kaynağı ve kurumsal yönetim ilkeleri ile varlığını sürdüren Baymed tüm paydaşlarıyla evrensel ilkeler çerçevesinde müşterileri için değer yaratmak için uzun bir yolculuğa çıkmıştır. Varlığımızı başta siz çok kıymetli müşterilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza borçluyuz. Sağlıkla kalın!

Hem OEM hem de kendi markalarımız ile ihracat yapmaktayız. Hedefimiz Kod13 Medikal ürünlerini tüm dünya ülkelerine ulaştırmak ve tüm insanların sağlıklarının korunmasında ufacık da olsa katkı sağlıyor olmanın mutluluğunu onlar ile birlikte yaşamak.

Sektördeki rekabet gücünü müşterilerine en iyi, en kaliteli, en hızlı ve ekonomik ürün ve hizmet sunarak sürdüren Kod13 Medikal, dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve tüm proseslerini sürekli güncellemektedir.